Od ponad 10 lat pomagamy firmom osiągać cele finansowe i brandingowe. CDN Partner jest agencją technologiczną kierującą się wartościami.

Galeria

Kontakt

ul. Starogajowa 33, 54-047 Wrocław

biuro@cdnpartner.com.pl

+48 71 354 61 65

// CDNPARTNERS sp. z o. o.

Historia Firmy

Działając na rynku od 1993 roku zdobyliśmy bogate doświadczenie we wdrażaniu oraz integrowaniu systemów klasy ERP. Nasza firma od początku działalności zajmowała się wysokiej jakości oprogramowaniem  tworzonym przez Spółkę CDN z Krakowa. Historia rozwoju firmy pokazała, jak bardzo trafny był to wybór. W czasach mobilnego prawa gospodarczego, gdy kluczowe dla oprogramowania przepisy zmieniały się jak pogoda, CDN nigdy nie zawiódł zaufania ani naszego, ani co ważniejsze swoich klientów. Fuzja spółki CDN z COMARCH zintensyfikowała rozwój produktowy i poszerzyła ofertę dla przedsiębiorstw co wpłynęło na rozwój naszej działalności. Jako nieliczni w Polsce zachowaliśmy prawo do użytkowania pierwotnej nazwy spółki.

// Nasze nagrody

Nagrody i wyróżnienia

Nasza praca jest doceniana i nagradzana. Posiadamy prestiżowy tytuł Lidera Dekady Comarch a także konsekwentne tytuły Partner Roku przyznawane przez Comarch za najlepsze wdrożenia w kraju.

Nagrody PARTNER ROKU COMARCH za najlepsze i zaawansowane wdrożenia:

Program B2B
Partner Roku 2013
Program e-sklep
Partner Roku 2018
Program WMS
Partner Roku 2017, 2018 i 2022
Program Mogible
Partner Roku 2019
// Kogo obsługujemy?

Nasi klienci

Dzięki wysokiej technicznej i merytorycznej jakości oferowanego przez nas oprogramowania, a także dzięki mobilności i właściwej organizacji pracy naszych specjalistów jesteśmy w stanie obsłużyć bardzo wielu Klientów z różnych branż. W codziennej pracy wspieramy nie tylko naszych stałych Klientów, trafia do nas także wiele firm, które nie kupiły u nas oprogramowania, ale potrzebują wsparcia specjalisty.

Wśród użytkowników systemów Comarch oraz naszych dedykowanych rozwiązań są zarówno przedsiębiorstwa handlowe, produkcyjne i usługowe, jak też jednostki budżetowe.

Transport, spedycja,
logistyka
Handel hurtowy i detaliczny, e-commerce
Przedsiębiorstwa produkcyjne i produkcyjno-usługowe
Firmy usługowe
i usługowo-handlowe w tym Biura Rachunkowe i Doradcy Podatkowi
// Certyfikaty Comarch

POTWIERDZONE KOMPETENCJE

Jedną z niepodważalnych zalet naszej firmy jest wyspecjalizowana kadra, której profesjonalizm poparty jest wieloletnim doświadczeniem oraz licznymi certyfikowanymi szkoleniami. Współpraca z COMARCH wymusza stałe podnoszenie kompetencji zespołu pracowników naszej firmy poprzez obcowanie z najnowszymi technologiami informatycznymi stosowanymi w biznesie. Nie znaczy to, że nasi serwisanci i wdrożeniowcy są tylko fachowcami od instalacji i konfiguracji oprogramowania. Dysponują oni szeroką wiedzą merytoryczną z zakresu przepisów, na podstawie których działają poszczególne programy.

Usługi świadczone przez CDNPARTNERS sp. z o. o. sprostają najbardziej wymagającym Klientom. Potwierdza to ilość prawie 370 certyfikatów kompetencji Comarch, uzyskiwanych na podstawie corocznych egzaminów.

369 Łączna ilość uzyskanych certyfikatów Comarch

0
Comarch ERP Optima
0
Biura Rachunkowe
0
Produkcja i Dystrybucja
0
Handel Detaliczny
0
Comarch ERP XL
0
Business Intelligence
// Kim jesteśmy?

Nasz zespół tworzą

Informatycy z wiedzą
ekonomiczną
Ekonomiści z wiedzą
informatyczną
Programiści
Specjaliści od hardware
i software
Pracownicy
administracyjno-biurowi