Od ponad 10 lat pomagamy firmom osiągać cele finansowe i brandingowe. CDN Partner jest agencją technologiczną kierującą się wartościami.

Galeria

Kontakt

ul. Starogajowa 33, 54-047 Wrocław

biuro@cdnpartner.com.pl

+48 71 354 61 65

ERP Promocja XL

Oferta Comarch ERP XL „w lekkiej cenie”

Szanowni Państwo!

Oferta Comarch ERP XL „w lekkiej cenie” skierowana jest do nowych firm poszukujących rozbudowany system klasy ERP, który będzie wykorzystywany przez niewielką liczbę użytkowników. Jest to unikalna okazja gwarantująca niski próg wejścia – wybrane moduły systemu Comarch ERP XL można zakupić z rabatem 30%.

// Zasady promocij
  • Oferta dostępna jest wyłącznie dla nowych Klientów Comarch ERP XL.
  • Zamówienie może obejmować maksymalnie 15 stanowisk Modułu dostępowego.
  • Moduły z oferty Comarch ERP XL „w lekkiej cenie” mogą być zakupione w cenach promocyjnych przez firmę tylko jeden raz, przy pierwszym zakupie oprogramowania Comarch ERP XL.
  • Minimalna wartość zamówienia to 24 000 zł netto.
  • Instalacja Klienta nie może być powiązana z instalacjami innych podmiotów korzystających już z Comarch ERP XL (oferta nie dotyczy Podmiotów Powiązanych).
W ramach oferty Klient ma możliwość zakupu poniższych modułów z rabatem 30%: 
Moduł dostępowy, Sprzedaż, Import, Zamówienia, Umowy, Produkcja, MES, Kontrola jakości, Konfigurator produktu, Kompletacja, Projekty, Serwis, CRM, Lojalność, Księgowość, Środki trwałe, HR – Płace i Kadry.
  • Pozostałe moduły sprzedawane są w cenach zgodnych z aktualnie obowiązującym standardowym Cennikiem Comarch ERP XL.
  • Cena zakupu Upgrade będzie naliczana od cen modułów zawartych w standardowym cenniku Comarch ERP XL.
  • Ofera Comarch ERP XL „w lekkiej cenie” nie łączy się z innymi promocjami Comarch.
// Rozszerzenie instalacji

Klient może rozszerzyć posiadaną instalację według cen z aktualnego cennika Comarch ERP XL bez utraty rabatu udzielonego w ramach oferty poprzez zakup dodatkowych modułów tylko do 15 stanowisk Modułu dostępowego.
W przypadku potrzeby rozszerzenia instalacji powyżej 15 stanowisk Modułu dostępowego:
• W okresie do 12 miesięcy od daty zakupu – rozszerzenie wiąże się z dopłatą różnicy między zakupioną instalacją w ramach oferty Comarch ERP XL „w lekkiej cenie” a ceną wynikającą ze standardowego cennika Comarch ERP XL.
• W okresie od 12 do 24 miesięcy od daty zakupu – rozszerzenie wiąże się z dopłatą 50% różnicy między zakupioną instalacją w ramach oferty Comarch ERP XL „w lekkiej cenie” a ceną wynikającą ze standardowego cennika Comarch ERP XL.
• W okresie powyżej 24 miesięcy od daty zakupu – zakup kolejnych modułów następuje według cen wynikających z aktualnego cennika Comarch ERP XL, bez konieczności uiszczenia dopłaty równej różnicy między zakupioną instalacją w ramach oferty Comarch ERP XL „w lekkiej cenie”, a ceną wynikającą ze standardowego cennika Comarch ERP XL.

Oferta obowiązuje od 01.01.2024 i będzie obowiązywać do odwołania przez Producenta.
Zapisy o rozszerzeniu instalacji ponad 15 stanowisk dostępowych obowiązują także po zakończeniu oferty.

Chcąc  uzyskać więcej informacji i skorzystać z tej unikalnej okazji, zapraszamy do kontaktu mailowego na adres biuro@cdnp.pl 

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Zespół CDNPARTNERS sp. z o. o.